Otevírací doba:

po-pá: 6:30 – 14:30 – nebo dle dohody

Jsme autorizovaným servisem nástaveb HYVA

Provádíme servis a montáže hydraulických systémů na nákladní vozidla. Realizujeme montáže nosičů kontejnerů, hydraulických systémů sklápěcích zařízení návěsů v různých provedeních. Provádíme montáže hydraulických systémů pro pohon posuvných podlah v návěsech, montáže hydraulických systémů pro ovládání nájezdových ramp pro těžké podvalníky, natáčení náprav a další přidružené služby.

Opravujeme náhradní díly a hydraulické komponenty jako např. čerpadla, nádrže, ventily, rychlospojky, ovládání nebo elektrohydraulické agregáty.

Provádíme záruční a pozáruční opravy hydraulických zvedáků pro sklápění nástaveb na vozidlech, návěsech i přívěsech a generální opravy hydraulických zvedáků včetně demontáže a montáže zvedáku na vozidlo, návěs nebo přívěs.

Nabídka služeb

Specializujeme se na opravy nákladních automobilů, komunální techniky ostatní služby servisu a autoopravárenství . Námi poskytované služby jsou vždy na nejvyšší profesionální úrovni.

Jsme výhradním importérem a autorizovaným servisem hydraulických čel ZEPRO. Nabízíme certifikovanou technickou podporu, a to od nákupu až po odbornou instalaci originálních dílů a telefonické asistenční služby.

V naší široké nabídce prodeje náhradních dílů nechybí příslušenství pro značky ATEGO, AXOR, HYVA, ANTEO. Úzce se zaměřujeme na kompletní realizaci speciálních nástaveb M-U-T a Farid.

Zavolejte nám

Poradíme, doporučíme, domluvíme.

+420 547 213 347