Chcete u nás pracovat? Napište nám!

Váš životopis zašlete na náš email ponycar@ponycar.cz a připojte prosím i pár slov o sobě, případně můžete doplnit o informace, které se do životopisu již nevlezly.

Pokud zrovna nikoho nehledáme, ale naše společnost vás zaujala a máte zkušenosti z oboru, neváhejte se nám i tak ozvat, rádi si s vámi popovídáme a třeba si padneme do oka 😉

Nabízené pozice:

Automechanik nákladních automobilů

O nás: Naše společnost má dlouholetou tradici. Specializujeme se na opravy nákladních automobilů, komunální techniky a ostatní služby v autoopravárenství. Dále se specializujeme na servis a montáž hydraulických čel, jsme autorizovaný servis značek Zepro a Anteo. Do našeho týmu tak hledáme automechanika nejlépe se zkušenostmi s nákladními automobily.

Co požadujeme:

Praxi v oboru nebo vyučení
Samostatnost
Dochvilnost
Spolehlivost
Chuť učit se novým věcem
Práci s diagnostickým zařízením

Nabízíme:

Práce v zavedeném autoservisu se stálou klientelou
Rozmanitou a zajímavou práci
Motivační plat – fixní sazba + prémie
Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu
Odměny formou 13. platu
Dlouhodobou spolupráci
Stravenky

Co uvítáme, ale není podmínkou:

Zkušenosti s elektroinstalacemi
Zkušenost s hydraulickými čely (i jiných značek)

Druh úvazku: Plný úvazek
Nástup: Ihned (nebo dle dohody)

Pokud vás naše nabídka zaujala pošlete nám váš životopis na ponycar@ponycar.cz. V případě dotazů můžete volat v pracovní dobu na telefon: +420 724 216 825 

Specializujeme se na opravy nákladních automobilů, komunální techniky ostatní služby servisu a autoopravárenství . Námi poskytované služby jsou vždy na nejvyšší profesionální úrovni.

Jsme výhradním importérem a autorizovaným servisem hydraulických čel ZEPRO. Nabízíme certifikovanou technickou podporu, a to od nákupu až po odbornou instalaci originálních dílů a telefonické asistenční služby.

V naší široké nabídce prodeje náhradních dílů nechybí příslušenství pro značky ATEGO, AXOR, HYVA, ANTEO. Úzce se zaměřujeme na kompletní realizaci speciálních nástaveb M-U-T a Farid.

Zavolejte nám

Poradíme, doporučíme, domluvíme.