Otevírací doba:

po-pá: 6:30 – 14:30 – nebo dle dohody

Diagnostika řídících jednotek motorů, převodovek, brzdových systémů, pérování.

Diagnostikou elektronických systémů vozidla, získáte rychlý přehled o jejich funkčnosti bez nákladné a časově náročné demontáže a kontroly jednotlivých dílů. Včasným odhalením případných závad elektronických systémů vozidla předejdete následnému vzniku závažných poruch a poškození vozidla.

Elektronické systémy jsou komplexnější. Funkce těchto systémů jsou neustále elektronicky hlídány řídícím systémem vozidla a v případě chyby, závady nebo funkční odchylky nemusí být řidič vždy na závadu upozorněn příslušnou signalizací vady. Z tohoto důvodu je důležitá pravidelná kontrola elektronických systémů vozidla.

Bez kvalitní diagnostiky se dnes u mnohých vozidel nedají provádět ani běžné servisní úkony, jakými jsou např. výměna brzdových destiček, výměna brzdové kapaliny, nastavení servisního intervalu po výměně oleje, po pravidelných servisních prohlídkách, výměna autobaterie apod.

Základní diagnostické práce zahrnující načtení popřípadě vymazání pamětí závad řídících jednotek vozidla, např. řídící jednotky motoru, brzdových systémů, ABS/ESP, klimatizace, komfortních systémů vozidla apod., dále servisní práce vyžadující diagnostický přístup jako již zmíněná výměna brzdových komponentů (zejména u vozidel s elektronickou parkovací brzdou) a editace logů odstraněných závad společně s nastavením servisních intervalů po provedených servisních úkonech.

Naši mechanici jsou po dohodě se zákazníkem schopni provést i další náročnější servisní činnosti související s diagnostikou, následnou opravou a odstraněním zjištěných závad.

Nabídka služeb

Specializujeme se na opravy nákladních automobilů, komunální techniky ostatní služby servisu a autoopravárenství . Námi poskytované služby jsou vždy na nejvyšší profesionální úrovni.

Jsme výhradním importérem a autorizovaným servisem hydraulických čel ZEPRO. Nabízíme certifikovanou technickou podporu, a to od nákupu až po odbornou instalaci originálních dílů a telefonické asistenční služby.

V naší široké nabídce prodeje náhradních dílů nechybí příslušenství pro značky ATEGO, AXOR, HYVA, ANTEO. Úzce se zaměřujeme na kompletní realizaci speciálních nástaveb M-U-T a Farid.

Zavolejte nám

Poradíme, doporučíme, domluvíme.

+420 547 213 347